+421 903 801 906 info@bpreality.sk

Predaj 3 izbového bytu Vyhne

Obec
Vyhne
Okres
Žiar nad Hronom
Kraj
Banskobystrický
Druh
3 izbový byt
Typ
Predaj

Cena 55 000 € REZERVOVANÉ

Popis nehnuteľnosti

V krásnom prostredí plnom zelene obci Vyhne, ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom. Nachádza sa na 1/3 poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu. Byt o rozlohe 68 m2 je v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi prerobiť si ho podľa vlastných predstáv. V izbách sa nachádzajú zachovalé drevené parkety, v kuchyni laminát a pôvodné okná boli vymenené za plastové. Orientácia bytu je východ (kuchyňa, spálňa s balkónom), západ (obývačka, detská izba).
Dispozícia bytu: užšia vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa v tvare „L“, z ktorej je možnosť vstupu do spálne s balkónom, priestranná obývačka, z ktorej sa vstupuje do detskej izby, ale taktiež je možnosť vstupu aj do spálne. Stenou obývačky prechádza komín (možnosť vybudovania krbu, krbovej piecky).
Vykurovanie v byte je ústredné, s vlastnou plynovou kotolňou. K bytu prislúchajú dve pivnice, nachádzajúce sa v suteréne domu.
Bytový dom prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňala : zateplenie, nová strecha, spoločné priestory ako aj výmena stúpačiek v bytoch.
V tesnej blízkosti sa nachádza predajňa potravín, rozličný tovar, kozmetika, lekár a lekáreň.
Byt je bez tiarch, kúpou ihneď voľný.
V cene ponúkanej nehnuteľnosti je zabezpečený kompletný právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti.

Vlastnosti

  • pokojné prostredie s blízkou prírodou
  • zrekonštruovaný bytový dom
  • byt je v pôvodnom stave, takže si ho nový majiteľ môže upraviť podľa svojich predstáv

Máte záujem predať Vašu nehnuteľnosť?

Zaškrtnite, či súhlasíte so spracovaním Vami poskytnutých osobných údajov. V prípade nezaškrtnutia políčka žiaľ nebudeme môcť Vašu požiadavku prijať a spracovať.

verify

* Tento údaj je povinný