+421 903 801 906 info@bpreality.sk

Predaj rodinného domu Kováčová

Obec
Kováčová
Okres
Zvolen
Kraj
Banskobystrický
Druh
Rodinný dom
Typ
Predaj

Cena 153 900 € PREDANÉ

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte dom v tesnej blízkosti Zvolena ? Dom, do ktorého by ste sa mohli ihneď nasťahovať bez toho, aby ste museli riešiť rekonštrukciu? Tak toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.    
V tichej a kľudnej časti obce Kováčová ponúkam na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza na rovinatom pozemku o celkovej výmere 764 m2. Domom zastavaných je len 81 m2, v dôsledku čoho zostáva na zvyšku pozemku dostatok miesta, či už na záhradu alebo na letné vyžitie pre celú rodinu. Úžitková plocha domu je 153 m2. Kolaudácia prebehla v roku 1989.
Na prízemí domu, ktoré je na úrovni terénu, sa nachádza garáž, dve miestnosti, kotolňa s WC, práčovňa, letná kuchyňa a priestor na uskladnenie potravín. Prvé nadzemné podlažie tvorí chodba, obývacia hala, priestranná kuchyňa, pracovňa, kúpeľňa a samostatné WC. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 izby, apartmánová kuchyňa, kúpeľňa s WC a krytý balkón. Za domom je vyhradený priestor na sedenie s krbom a drevená hospodárska budova, ktorá slúži na uskladnenie náradia. Záhradu lemujú ovocné dreviny a celý pozemok je oplotený. Dom je napojený na vodovodnú, elektrickú a plynovú prípojku, odpad je vedený do septiku.
Môj celkový dojem z tejto nehnuteľnosti je maximálne pozitívny a dom je vo veľmi udržiavanom a zachovalom stave.
Ak vlastníte byt, v ktorom nie ste spokojný a stále Vás to ťahá do domu, využite túto príležitosť! Teraz je ten správny čas splniť si svoj sen. Ceny bytov sú na maxime a ešte stále máte možnosť získať úver za historicky najnižšiu úrokovú sadzbu.
Ak Vás táto ponuka zaujala, zavolajte mi a dohodneme obhliadku. 

Máte záujem predať Vašu nehnuteľnosť?

Zaškrtnite, či súhlasíte so spracovaním Vami poskytnutých osobných údajov. V prípade nezaškrtnutia políčka žiaľ nebudeme môcť Vašu požiadavku prijať a spracovať.

verify

* Tento údaj je povinný