+421 903 801 906 info@bpreality.sk

Predaj 3 izboveho bytu Zvolen Zlaty Potok

Obec
Zvolen
Okres
Zvolen
Kraj
banskobystrický
Druh
3 izbový byt
Typ
Predaj

Cena dohodou

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Zlatý Potok na ulici A. Hlinku. Nachádza sa na 12 poschodí z 13, v zrekonštruovanom zateplenom bytovom dome s dvomi novými výťahmi. Celková podlahová plocha bytu je 76 m2 + 4 balkóny s rozlohou 12 m2.
Každá izba má svoj balkón, dokonca aj kuchyňa, čo zaručuje dostatočnú svetelnosť v celom byte. Izby sú nepriechodné a dostatočne priestranné s orientáciou na východnú a južnú stranu. Celkový dojem z bytu je veľmi príjemný.
V celom byte boli vymenené drevené okná za plastové, pôvodné jadro je obložené z vonkajšej strany bielym deosom, z vnútra vkusným keramickým obkladom a kuchynská linka bola menená pred 6 rokmi. V izbách sú zachovalé drevené parkety, v chodbe a kuchyni PVC podlaha, v kúpeľni a WC dlažba.
Byt sa predáva s návrhom dizajnéra, ktorý je zahrnutý v cene. Už pri menšej zmene (žiadne drastické zásahy) môžete dosiahnuť požadovaný výsledok moderného a krásneho bývania.
Sídlisko Zlatý Potok je známe množstvom zelene o čom svedčí aj park, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti bytového domu. Výhodou je celková občianska vybavenosť ako je škola, škôlka, potraviny, lekár, lekáreň, MHD atď.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte si dohodnúť obhliadku na tel. čísle 0910 312 781.

Vlastnosti

  • výborná a vyhľadávaná lokalita
  • dobrá orientácia bytu
  • počet balkónov
  • slnečný byt s nádherným výhľadom na Zvolen
  • dva priestranné výťahy (výhoda pri sťahovaní, či rekonštrukcii)
  • možnosť okamžitého bývania - byt je v zachovalom stave
  • možnosť rekonštrukcie, aj podľa existujúceho návrhu dizajnéra, čím byt nadobudne kvality moderného bývania
  • bezprostredná blízkosť MHD, park, škola, škôlka, lekár, lekáreň, obchody (Lipa Park cca 500 m)

Máte záujem predať Vašu nehnuteľnosť?

Zaškrtnite, či súhlasíte so spracovaním Vami poskytnutých osobných údajov. V prípade nezaškrtnutia políčka žiaľ nebudeme môcť Vašu požiadavku prijať a spracovať.

verify

* Tento údaj je povinný