+421 903 801 906 info@bpreality.sk

Prevody a prenájom nehnuteľností

Ponúkame právne, finančné a obchodné služby súvisiace s predajom a prenájmom Vašich nehnuteľností. Uvedené služby ponúkame buď v rámci sprostredkovania predaja nehnuteľností alebo samostatne, podľa Vašich požiadaviek.

Rešpektujeme rozhodnutie každého majiteľa nehnuteľnosti, ktorý sa rozhodne predávať alebo prenajímať svoju nehnuteľnosť sám. Vieme, že mnohí z Vás sú do istej miery "alergickí" na realitné kancelárie a ich snahy dostať sa k zákazke. Práve preto fungujeme v realitnej oblasti na nasledovných princípoch:

  • rešpektujeme Vaše požiadavky,
  • ponúkame služby vyskladané podľa Vašej potreby, od kompletného sprostredkovania celého procesu predaja/prenájmu, až po jednotlivé čiastkové úkony, napr. len inzerovanie Vašej nehnuteľnosti, len právne poradenstvo - prípravu zmlúv, resp. kontrolu a úpravy zmlúv navrhnutých druhou stranou, len sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti a pod.
  • okrem "klasických" realitných služieb ponúkame špecifické poradenstvo zamerané na konkrétne problémy, ktoré máte v súvislosti s Vašimi nehnuteľnosťami, napr. vysporiadanie podielového spoluvlastníctva, problematika vecných bremien, záložných práv, nájmov poľnohospodárskej pôdy a pod.
  • nezaväzujeme Vás k výhradnej spolupráci s nami, naopak, aj po dohode o sprostredkovaní predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti s nami môžete hľadať záujemcu sami alebo prostredníctvom iných realitiek,
  • nezaťažujeme Vás žiadnymi nákladmi pokiaľ nedôjde k sprostredkovaniu, t.j. neplatíte nič pred tým, než Vám sprostredkujeme seriózneho záujemcu o Vašu nehnuteľnosť,
  • naša provízia je pripočítavaná k cene, t.j. Vy si určíte cenu nehnuteľnosti, ktorú očakávate a my budeme danú nehnuteľnosť ponúkať tak, aby sme Vami požadovanú cenu dostali nekrátenú o našu províziu.

Pre akékoľvek bližšie informácie nás prosím kontaktujte. Pamätajte na to, že kontaktom s nami nič nestratíte, iba môžete získať. Všetky dôležité vstupné informácie Vám poskytneme bez potreby sa zaväzovať a sami sa rozhodnete, či pri predaji alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti chete spolupracovať s nami.