+421 903 801 906 info@bpreality.sk

Predaj 3 izboveho bytu Zvolen Zlaty Potok

Obec
Zvolen
Okres
Zvolen
Kraj
Banskobystrický
Druh
3 izbový byt
Typ
Predaj

Cena dohodou

Popis nehnuteľnosti

Vo vyhľadávanej lokalite Zlatý Potok, na ulici A. Hlinku ponúkame na predaj veľký 3,5 izbový byt. Nachádza sa na 5 poschodí v 8 poschodovom bytovom dome. Celková podlahová plocha bytu je 81,5 m2 + loggia a balkón.
Izby sú nepriechodné a dostatočne priestranné s orientáciou na východnú a západnú stranu. V byte sa nachádza veľká špajza s loggiou, z ktorej je možné získať plnohodnotnú štvrtú izbu pre dieťa, prípadne pracovňu.
Rekonštrukcia bytu prebehla pred 10 rokmi a zahŕňala: výmenu okien za plastové, murované jadro so zmenenou dispozíciou ( veľký murovaný sprchovací kút ), samostatné WC, menená elektroinštalácia, rohová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, rohový roldor v spálni ( veľa úložného priestoru ), kvalitná dlažba v chodbe a kuchyni, v izbách vybrúsené a nalakované drevené parkety.
Bytový dom je zateplený a spoločné priestory prešli taktiež rekonštrukciou. Vstup do vchodu je bezbariérový.
Sídlisko Zlatý Potok je známe množstvom zelene o čom svedčí aj park, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti bytového domu. Výhodou je celková občianska vybavenosť ako je škola, škôlka, potraviny, lekár, lekáreň, MHD atď.
Bližšie informácie Vám rada poskytnem telefonicky, prípadne priamo pri obhliadke.

Vlastnosti

  • vyhľadávaná lokalita
  • priestranný byt
  • byt je pripravený na nasťahovanie
  • občianska vybavenosť v bezprostrednom okolí

Máte záujem predať Vašu nehnuteľnosť?

Zaškrtnite, či súhlasíte so spracovaním Vami poskytnutých osobných údajov. V prípade nezaškrtnutia políčka žiaľ nebudeme môcť Vašu požiadavku prijať a spracovať.

verify

* Tento údaj je povinný