+421 903 801 906 info@bpreality.sk

Predaj rodinného domu v Budči

Obec
Budča
Okres
Zvolen
Kraj
banskobystrický
Druh
rodinný dom
Typ
Predaj

Cena dohodou REZERVOVANÉ

Popis nehnuteľnosti

Ak hľadáte pokojné bývanie obklopené nádherne upravenou a udržiavanou zelenou záhradou, a súčasne s výbornou dostupnosťou a napojením na Zvolen, či Banskú Bystricu, tak sme ho pre Vás našli !

Ponúkame Vám exkluzívne rodinný dom v obci Budča, ktorý v sebe spája pokojné bývanie s dostatočným súkromím a relaxom v stále zelenej záhrade s poskytnutím komfortu kompletného občianskeho vybavenie obce, s priamym a rýchlym napojením na mestá Zvolen a Banská Bystrica.

Dom je v pôvodnom stave, no vzhľadom na jeho udržiavanie je možné v ňom ihneď bývať a postupne si ho prispôsobovať vlastným predstavám. Dom poskytuje dostatočný priestor aj pre dvojgeneračné bývanie. Na svojich dvoch podlažiach ponúka približne 200 m2 obytného priestoru, ktorý je situovaný nasledovne:

Na prízemí sa nachádza:

priestranná vstupná chodba z ktorej vystupujú schody na I. poschodie a zároveň sa z nej dá dostať do pristavanej časti domu;

chodba;

2 priestranné izby orientované na juh;

veľká kuchyňa;

kúpeľňa s vaňou a WC;

miestnosť, t.č. špajza, ktorá však svojou veľkosťou (cca .... m2) môže byť upravená na ďalšiu izbu, prípadne môže byť pri rekonštrukcii použitá spojením s kúpeľňou, čím vznikne luxusná a priestranná kúpeľňa.

Na I. poschodí sa nachádza:

schodisko ústi do otvoreného priestoru, z ktorého sa dvojkrídlovými dverami dostanete do chodby a zároveň do priestrannej miestnosti, t.č. slúžiacej ako sklad a tiež do malej, zatiaľ neupravenej podkrovnej miestnosti;

chodba;

3 priestranné izby orientované na juh a východ – obývacia izba, spálňa a detská izba, pričom zo spálne sa vychádza na loggiu orientovanú na juh, odkiaľ si môžete vychutnať pohľad na upravenú záhradu pred domom pri dobrej káve;

kuchyňa;

kúpeľňa so sprchovacím kútom vybudovaným zo sklobetónu a s WC.

K domu je pristavaná časť, v ktorej sa nachádza:

veľká miestnosť, v ktorej je umiestnený plynový kotol a bojler a zároveň je tam dostatok skladovacieho priestoru;

letná kuchyňa s vaňou a menším bojlerom, kde sa t.č. nachádza práčka;

uzatvárateľný výklenok (pôvodne udiareň);

dreváreň (sklad).

Dom je v menšej časti podpivničený.

Pri dome sa nachádza garáž, s priamym vstupom od prístupovej komunikácie. V garáži je k dispozícii nezávislé naftové vykurovanie. Pri garáži sú odkladacie priestory, ktorých súčasťou je aj bývalý koterec pre psíka.

Za domom a garážou sa nachádza ovocná a zeleninová záhrada, menší skleník a kopaná pivnica vhodná na uskladnenie zemiakov a ďalších plodín. V prípade, ak by budúci majiteľ nemal záujem o pestovanie, je možné na tejto ploche zriadiť napr. bazén.

Pred domom je hlavné lákadlo tejto nehnuteľnosti, nádherná, upravená a stále zelená záhrada s fontánkou. Prístup k domu a garáži je kombináciou zatrávnenej cesty s koľajami z dlažby a betónovej plochy. Od vstupnej brány zároveň vedie k domu dláždený chodníček. Pozdĺž vstupu na pozemok sú umiestnené ovocné stromy a vedľa domu sa nachádza hojdačka obklopená živým plotom a kopaná studňa s dreveným prístreškom.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Celková veľkosť pozemku, vrátane zastavanej časti, je 970 m2.

Vlastnosti

 • výborná lokalita
 • južná orientácia obytných miestností
 • okrasná záhrada pred domom pre Vaše potešenie a zároveň ako prezentácia celej nehnuteľnosti
 • súkromie
 • vonkajšia kuchynka s vodou, vrátane teplej vody,
 • kopaná pivnica na uskladnenie úrody,
 • dobrý prístup do Zvolene a Banskej Bystrice
 • blízkosť autobusovej zastávky, obchodu, školy
 • blízkosť prírody
 • možnosť upraviť si priestory domu pri rekonštrukcii podľa svojich predstáv
 • dobrí susedia

Máte záujem predať Vašu nehnuteľnosť?

Zaškrtnite, či súhlasíte so spracovaním Vami poskytnutých osobných údajov. V prípade nezaškrtnutia políčka žiaľ nebudeme môcť Vašu požiadavku prijať a spracovať.

verify

* Tento údaj je povinný