+421 903 801 906 info@bpreality.sk

Predaj rodinného domu Budča

Obec
Budča
Okres
Zvolen
Kraj
banskobystrický
Druh
rodinný dom
Typ
Predaj

Cena 225 000 € Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte dom v tesnej blízkosti Zvolena? Dom, do ktorého by ste sa mohli ihneď nasťahovať bez toho, aby ste museli riešiť rekonštrukciu? Tak toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.

V tichej a kľudnej časti obce Budča ponúkam na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza na rovinatom pozemku o celkovej výmere 800 m2. Úžitková plocha domu je 170 m2 + 85 m2 neobývaný priestor 2 podlažia (podkrovia).

Na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa s vintage kuchynskou linkou, veľká špajza, obývačka prepojená s jedálňou a východom na vonkajšiu terasu cez francúzske okno, technická miestnosť s kotlom a WC, práčovňa s vaňou a priestranná chodba s množstvom úložného priestoru.

Na prvom podlaží sa nachádzajú 3 spálne, kúpeľňa s WC a balkón.

Druhé podlažie predstavuje priestor na uskladnenie vecí a je možné ho využiť aj na bývanie po menších úpravách ( 3 izby ).

Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala: výmenu drevených okien za plastové, stierky v celom dome, podlahy, nové radiátory, kotol atď. Pred tromi rokmi bola menená strešná krytina zn. Maslen.

Na pozemok sa vstupuje z ulice cez novú tepanú bránu, vstup je vydláždený ( možnosť parkovania pre cca. 4 autá ) + garáž. Nachádza sa tu aj studňa, v súčasnosti využívaná na polievanie záhrady a napustenie bazéna.

Zaujímavé sú aj nízke náklady na bývanie pre 4 člennú rodinu vo výške cca. 150 € mesačne.

Môj celkový dojem z tejto nehnuteľnosti je maximálne pozitívny a v dome som mala veľmi príjemný pocit.

Ak vlastníte byt, v ktorom nie ste spokojný a stále Vás to ťahá do domu, využite túto príležitosť! Teraz je ten správny čas splniť si svoj sen. Ceny bytov sú na maxime a ešte stále máte možnosť získať úver za historicky najnižšiu úrokovú sadzbu.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, určite mi zavolajte a dohodneme obhliadku.

Vlastnosti

  • výborná lokalita - cca 5 km od Zvolena, s dobrým autobusovým spojením
  • vybavenosť obce - škôlka, základná škola (v bezprostrednej blízkosti), zdravotné stredisko, obchod
  • tichá a neprejazdná ulica - bezpečné prostredie aj pre malé deti
  • priestranný dom, v ktorom môže bývať, prípadne sa stretávať aj veľká rodina
  • rovinatý pozemok s dobrým prístupom od ulice, čo uľahčí napr. výstavbu bazéna, či iných zariadení slúžiacich pre spríjemnenie života
  • pozemok je dostatočne slnečný

Máte záujem predať Vašu nehnuteľnosť?

Zaškrtnite, či súhlasíte so spracovaním Vami poskytnutých osobných údajov. V prípade nezaškrtnutia políčka žiaľ nebudeme môcť Vašu požiadavku prijať a spracovať.

verify

* Tento údaj je povinný