+421 903 801 906 info@bpreality.sk

Predaj murovanej záhradnej chatky Zvolen

Obec
Zvolen
Okres
Zvolen
Kraj
Banskobystrický
Druh
záhradná chata
Typ
Predaj

Cena 32 000 €

Popis nehnuteľnosti

Bývate v byte a radi by ste trávili čas s rodinou niekde na záhradke, kde by ste mali možnosť prespať a užívať si teplé, letné dni v súkromí? Tak toto je ideálna príležitosť práve pre Vás.

Ponúkam Vám na predaj priestrannú, murovanú chatu, ktorá sa nachádza v záhradkárskej oblasti Zlatý Potok – Baková Jama.

Rozloha pozemku je 423 m2 a je tu dostatočný priestor na záhradku aj bazén. Na pozemku sú dve studne a 2x plastová nádrž v objeme 1000 l na dažďovú vodu. Pozemok je pod správou Slovenského pozemkového fondu a priebežne sa vysporadúva.

Chata je čiastočne zapustená v teréne a je dostatočne veľká na ubytovanie pre 4 dospelé osoby a deti. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s plynovým sporákom na propan-butan, piecka, 2x komora. Ďalej je tu samostatná miestnosť na náradie a miestnosť so suchým WC, kde je možnosť vybudovať kúpeľňu. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza obývacia miestnosť s kachlovou pecou. 2. nadzemné podlažie tvorí zateplené podkrovie, ktoré je využívané ako spálňa. V chate sú inštalované elektrické rozvody pre možnosť pripojiť sa na alternatívny zdroj (naftový generátor, solárne panely).

Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma prosím telefonicky na číslach 0949 205 407 alebo 0910 312 781.

Vlastnosti

  • tichá lokalita s krásnym výhľadom
  • dostatok priestoru v chatke, aj na pozemku

Máte záujem predať Vašu nehnuteľnosť?

Zaškrtnite, či súhlasíte so spracovaním Vami poskytnutých osobných údajov. V prípade nezaškrtnutia políčka žiaľ nebudeme môcť Vašu požiadavku prijať a spracovať.

verify

* Tento údaj je povinný